Biuro Kraków, 30-663, ul. Wolska 6/37
++48 511 161 785, +12 359 52 57
biuro@seniorplus.org.pl

PRODUKTY – USŁUGI REKOMENDOWANE

 

Nano Silver Aerosol Sanitizer

NANO SILVER AEROSOL SANITIZER to preparat do dezynfekcji z molekułami srebra o działaniu bakteriobójczym, wirusobójczym i grzybobójczym. Cząsteczki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, a także w szpary, pęknięcia i zarysowania, uniemożliwiając tym samym namnażanie się mikroorganizmów. Po zastosowaniu aerozolu na pokrytej nim powierzchni gromadzą się dziesiątki bilionów drobin srebra na każdym centymetrze kwadratowym, tworząc tym samym powłokę antybakteryjną. Dzięki osiągnięciom współczesnej nanotechnologii, walka z patogennymi drobnoustrojami jeszcze nigdy nie była tak prosta i skuteczna.

 

SPECJALNY RABAT DLA PLACÓWEK >  DPS > ZOL > DOMÓW /KLUBÓW  SENIORA  

 

 

 

Jak działa srebro?

Wyjątkowe właściwości srebra znane już były w Starożytnej Grecji i Rzymie, ale w medycynie zyskało ono na znaczeniu dopiero w pierwszej połowie XX wieku. Dzięki rozwojowi nauki i świadomości społeczeństwa, surowiec ten staje coraz bardziej doceniany i powszechnie stosowany. Coraz częściej określa się je mianem “naturalnego antybiotyku”. To wszystko za sprawą jego działania przeciwbakteryjnego, przeciwgrzybiczego i przeciwwirusowego. Ważne jest to, aby jego ogólna powierzchnia była jak największa, co uzyskuje się dzięki rozdrabnianiu cząsteczek na jak najmniejsze drobinki. Im mniejsze drobiny srebra, tym więcej jonów srebra uwalnia się w kontakcie z tlenem i silniejsze działanie przeciwdrobnoustrojowe. 

 

Zastosowanie srebra

Na dzień dzisiejszy srebro jest stosowane w różnych postaciach i formach, jako dodatek do płynów, aerozoli, maści, opatrunków, mydeł i wielu innych. Współcześnie w medycynie wykorzystuje się m.in. opatrunki, płyny i maści z jonami srebra przyspieszające gojenie, krople do uszu oraz aerozole do gardła z nanokoloidem srebra o działaniu przeciwzapalnym. Ponadto działa ściągająco przy otwartych ranach, przy czym skóra pozostaje elastyczna. Kolargol (rozdrobnione srebro z białkiem lub żelatyną) wykorzystywany jest w leczeniu egzemy, łuszczycy, trądziku.     

 

 

     

 

                          Septe Asis Balsam 100 ml

Kiedy stosujemy Septe Asis?

Wyrób medyczny wspomaga leczenie chorób skóry takich jak atopowe zapalenie skóry, egzemy i łuszczycy.

Septe Asis – działanie

Balsam nawilża i natłuszcza skórę tworząc naturalną barierę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nadaje skórze miękkość i elastyczność, likwidując nadmierne łuszczenie i pękanie. Łagodzi pieczenie i świąd.

Jaki jest skład Septe Asis?

Skład  –  Wazelina, Lanolina, Olej z Czarnuszki, Olejek z Drzewa Herbacianego, Balsam Peruwiański.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Septe Asis?

Przeciwwskazania    Nadwrażliwość na składniki balsamu.

Septe Asis – stosowanie

Sposób użycia  –  Na umytą i osuszoną skórę nanieść cienką warstwę balsamu i delikatnie wmasować. Najlepiej stosować 2-3 razy dziennie.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.

Interakcje z żywnością – Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego należało unikać jakichkolwiek produktów żywnościowych.

 

                             Septe Sores  Balsam 100 ml

 

                                             

                                                                                    

Kiedy sosujemy?

Wyrób medyczny stanowiący doskonałą ochronę skóry podrażnionej. Chroni przed czynnikami i substancjami zdolnymi do podrażnień. Balsam wykazuje działanie osłaniające oraz poprawia kondycję skóry, a dodatkowo przyspiesza i wspomaga proces regeneracji, odnowy i pielęgnacji skóry.

Septe Sores – działanie

Profilaktyka antybakteryjna i przeciwgrzybicza, redukuje nieprzyjemny zapach, niweluje suchość, zapobiega nadmiernemu rogowaceniu naskórka, chroni skórę przed pęknięciami, wzmacnia ją i uelastycznia, odżywia i odświeża.

Doskonale sprawdza się przy rozmaitych problemach skórnych, takich jak : odleżyny, pielęgnacja skóry narażonej na odparzenia, obtarcia i zadrapania naskórka, oparzenia słoneczne, odmrożenia niewielkiej skali oraz spierzchnięcia.

Jaki jest skład Septe Sores?

Wazelina, Lanolina, Tlenek Cynku, Woda, Olej Parafinowy, Balsam Peruwiański, Kwas Borowy, Alkohol, Fenoksyetanol, Etyloheksylgliceryna

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Septe Sores?

Przeciwwskazania – Nadwrażliwość na składniki balsamu

Septe Sores – stosowanie

Sposób użycia –  Na umytą i osuszoną skórę nanieść cieką warstwę balsamu. Najlepiej stosować 2-3 razy dziennie.

Interakcje z innymi lekami

Nie posiadamy informacji wskazujących, aby podczas stosowania tego wyrobu medycznego wraz z innymi lekami dochodziło do jakichkolwiek interakcji, mających negatywny wpływ na zdrowie.

System VR TierOne do Leczenia Depresji i Stanów Lękowych *  System VR TierOne GO Relaksacyjny 

System VR tierOne GO przeznaczony do zajęć Grupowych w DPS, ZOL , CAS, NZOZ , Kluby Seniora do Indywidualnej Terapii u pacjenta 

Oferta handlowa – system do relaksacji VR TierOne GO

Oferowane system VR TierOne GO  jest jedynym tego typu rozwiązaniem na rynku.

System do relaksacji VR TierOne GO     (1 szt.)   6.900 zł, w tym 23% VAT 

(11 filmów relaksacyjnych z lektorem, indywidualne okulary 360)

System do prowadzenie relaksacji grupowej        1.200 zł, w tym 23% VAT

(oprogramowanie wraz z urządzeniem sterującym do 20 par okularów)

Wysyłka                                                                            w cenie urządzenia

Gwarancja 12 m-cy od dnia zakupu                               w cenie urządzenia

Wymagane aktualizacje oprogramowania                     (do czasu wycofania urządzenia z oferty

Przedłużenie gwarancji na kolejne 12 miesięcy     1.000 zł, w tym 23% VAT  (zakup wraz z zakupem urządzenia)